KEMIJA 8. A

Četrtek, 11. 2. 2021

Pozdravljeni učenci. Danes bomo uro kemije zamenjali z uro BIOLOGIJE.

ZOOM video učna ura:

Dobimo se na ZOOM VK ob 11.00 uri. Ocenjevali bomo vaša znanja po govornih nastopih organskih sistemov. Pri učenju so vam bila v pomoč vprašanja, ki nam bodo tudi v svojih okvirih služila pri ustnem ocenjevanju.

Sklic imate v našem kanalu.

Še vedno pa smo v tednu, ko lahko urejate zapisovanje miselnih vzorcev organskih sistemov in vzporedne tematike, ki ste jih izvajali v govornih nastopih.

Miselni vzorci naj bodo čitljivo, lahko čez dve strani, zapisani v vaših zvezkih. Ob besedilu lahko tudi skicirate ali prilepite ustrezni slikovni material, ki se navezuje s tematiko. Izbira je tvoja.

Ob miselnem vzorčku zapišite avtorje, ki so določeno temo predstavljali.

V zvezkih morajo biti zapisi: ČUTILA, PREBAVILA, HRANA, IZLOČALA IN HORMONSKE ŽLEZE, ŽIVČEVJE, DIHALA, CORONA VIRUS, KRVNA OBTOČILA.

Ker se predvidoma počasi vračamo v šolo, mi dokazov zapisa miselnih vzorcev ni potrebno pošiljati. Pregledamo jih v šoli.

Morda vam bo všeč tudi...